płytki PCB
Firmy i usługi

Płytki PCB dostosowane do twoich potrzeb

Jeżeli poszukujesz produktu, jakim są płytki PCB, Przedsiębiorstwo Firma Techno Service S.A. wychodzi ci naprzeciw. Producent funkcjonuje na rynku od wielu lat, przez co cieszy się zaufaniem konsumentów. Firma Techno Service S.A. zajmuje się produkcją płytek i obwodów drukowanych na zamówienie.

Płytki PCB od zaufanego producenta

Wiem, jak istotne dla każdego klienta jest znalezienie określonego artykułu. Firma Techno Service S.A. działa w branży już od 1984 roku. To, za co doceniam tę firmę to fakt ciągłego doskonalenia. Przedsiębiorca skupia się na zyskiwaniu nowego doświadczenia oraz trafianiu do większego grona klientów. Dzięki temu jest obecny na rynku po dziś dzień.

Co więcej, warto zaznaczyć, że firma ta wykonuje swoje płytki PCB z dużą starannością, a ich ceny są wysoce konkurencyjne w porównaniu do innych marek. Charakteryzują ją także laminaty produkcyjne wysokiej jakości.

Nowoczesny park maszynowy

Firma Techno Service S.A. posiada także coś, co nazywamy parkiem maszynowym. Niewątpliwą jego zaletą jest wyróżniająca go nowoczesność. To bardzo istotne w każdym współczesnym procesie produkcyjnym. Producent troszczy się o odwzorowanie parametrów technicznych z dużą dokładnością. Dzięki temu masz pewność, że zamówione przez ciebie płytki PCB są wykonane zgodnie z założeniami twojego projektu.

Troska o szczegóły

Zanim zamówione przez ciebie płytki PCB zostaną wyprodukowane, producent w pierwszej kolejności zajmie się sprawdzeniem poprawności dokumentacji technicznej. To bardzo istotny zabieg w całym procesie tworzenia produktu i nie powinien zostać pominięty.

Jeżeli interesują cię koszty produkcji, cena ostateczna jest zależna od kilku składowych. Są to między innymi: rodzaj materiału, liczba warstw czy uwzględnienie dodatkowych elementów.

Troska firmy Techno Service S.A. o szczegóły została potwierdzona. Producent płytek PCB posiada odpowiednie certyfikaty jakościowe. Myślę, że warto zainwestować w zakup produktów od zaufanej firmy, która dba o wysoką jakość produktów oraz należyty poziom bezpieczeństwa jej rozwiązań.

Początek działalności

Firma Techno Service S.A. rozpoczęła swoją działalność ponad 50 lat temu. Jej staż pracy jest więc na tyle duży, żeby powierzyć im projekt, jakim są twoje płytki PCB. Pomimo, że na początku działalność tej firmy była mała, z czasem zyskała na popularności. Stworzyli ją studenci gdańskich uczelni, którzy razem dorastali i zwiększali swoje doświadczenie zawodowe.

Zanim zajęli się tworzeniem płytek PCB, jak większość z nas, podjęli inne prace zarobkowe. Sprzątali, pracowali na stołówkach, a nawet produkowali wodę gazowaną. Dzięki temu zwiększali swój studencki budżet. Pasja jednak nie dawała im spokoju i skierowała ich ścieżki na bardziej ambitne tory, dzięki czemu jesteśmy dzisiaj świadkami rozkwitu ich przedsiębiorstwa.

Założyciele firmy, po zakończonych studiach, chcieli rozwijać się zawodowo. Większość z nich pasjonowała się elektroniką. Złączyła ich wspólna nauka na Politechnice Gdańskiej. Stali się częścią przyjaźni, która pozwoliła im zbudować wspólną, zawodową przyszłość.

1984 rokiem przełomowym

W 1984 utworzony został Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych. Miało to być miejsce stałego zwiększania wiedzy o produktach typu płytki PCB, a także ich najlepszej produkcji. Z czasem pojawili się pierwsi klienci, których sugestie posłużyły do zwiększenia efektywności producenta.

Początkowe procesy produkcyjne były raczej proste, a do tworzenia płytek PCB nie używano zaawansowanych maszyn. Warto jednak zauważyć, że dzięki takiemu początkowi, firma Techno Service S.A. poznała produkcję swoich artykułów od podszewki. Poza tym stworzyli przez to bazę do licznych rozwiązań autorskich w przyszłości. Jak wiadomo, każda wiedza i każde doświadczenie się przydaje. Założyciele firmy są tego przykładem. Z czasem twórcy Techno Service S.A. stali się ekspertami w swojej branży. Na ten moment to oni stanowią inspirację dla innych i pomagają swoim klientom w tworzeniu własnych produktów.

Dodaj komentarz