Firmy i usługi

Dekoracja paczki – wiórka papierowe

Nic tak nie podnosi walorów prezentu, jak jego piękne opakowanie. W zasadzie można śmiało powiedzieć, że w prezentach tak naprawdę nie chodzi o sam prezent, ale o pamięć osoby, która nas obdarowuje, jej zaangażowanie, a także umiejętności rękodzielnicze. Oczywiście, w dzisiejszych czasach jest znacznie łatwiej. Wszystkie potrzebne rzeczy do pakowania prezentów można bez problemu kupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Co więcej, działają specjalistyczne stoiska lub sklepy, które zapakują prezent za nas. Czy jednak nie jest to pójście na łatwiznę?

Odpakowywanie prezentu

Wyobraź sobie, że zatapiasz rękę w torebce papierowej, w której znajduje się prezent dla ciebie i natrafiasz na miękką masę, która okala podarek. Z pewnością trafiłeś na wiórka papierowe, które zabezpieczają przedmiot znajdujący się w torebce. Jednak, aby do niego dotrzeć musisz przebić się przez papierową warstwę. Emocje związane z odpakowywaniem prezentu zostają spotęgowane. Do tego ten przyjemny szelest wiórek papierowych.

Zapakuj prezent z wiórkami papierowymi

Jeżeli to ty pakujesz prezent dla bliskiej osoby i nie chcesz, żeby tak po prostu leżał w pudełku lub torebce, to wiórka papierowe od dziś powinny być Twoim sprzymierzeńcem. Możesz dobrać je do konkretnego przedmiotu i okoliczności. Jeżeli zależy Ci na eleganckim wykończeniu, postaw na wiórka miękkie i puszyste w dotyku. Spowodują, że nie tylko zapakowana rzecz stanie się prezentem, ale także stanie się nim całe opakowanie. Jeżeli przygotowujesz na prezent kosz że smakołykami z lokalnych upraw, z dalekiej podróży lub po prostu chcesz podarować komuś jego ulubione produktu spożywcze z pomocą przyjdą wiórka papierowe z atestem, który zezwala na wykorzystywanie ich w kontakcie z żywością.

Zakup wiórek papierowych

Wiórka papierowe można zakupić w różnych rozmiarach. Zazwyczaj są to wiórka cięte na paski o szerokości 2 lub 4 milimetrów. Wypełniacze papierowe można zamówić na kilogramy, i w zależności od wielkości zamówienia, zazwyczaj pakowane są w pudełka lub w przypadku zamówień hurtowych wysyłane są w formie sprasowanej na palecie. Druga opcja to znaczna oszczędność miejsca i gabarytu.

Kolorystyka wiórek papierowych

Jeszcze jakiś czas temu wiórka papierowe były produkowane w jednolitym naturalnym kolorze, który przypominał szary papier pakowy. Z biegiem lat zapotrzebowanie rynku się zmieniło i pojawiło się znacznie więcej rozwiązań kolorystycznych. Obecnie w barwach wiórek papierowych możemy przebierać. Poza standardową gamą kolorystyczną, dostępne są również wiórka w kolorach na specjalne zamówienie. Zatem nie pozostaje nic innego, jak zatracić się w szale wiórek papierowych.

Dodaj komentarz