Dom i mieszkanie

6 pomysłów na kolor łazienki

Łazienki to idealna przestrzeń, aby dodać trochę szyku. Ich niewielkie rozmiary i minimalne wyposażenie zapewniają elastyczność przy dekorowaniu, zwłaszcza jeśli chodzi o schematy kolorów. Sprawdź naszą listę sześciu pomysłów na kolor do łazienki, które są obecnie najbardziej popularne.

Liliowy

Ten delikatny kolor jest ulubieńcem fanów na nadchodzący sezon. Liliowy jest znany ze swojego kojącego charakteru. Można go łatwo połączyć z kremowymi przedmiotami, takimi jak umywalka, ręcznik, oprawione lustro, czy nawet listwa koronowa. Dodaj do pomieszczenia harmonię z drobną rośliną i uspokajającym aromatem kilku świec.

Mięta

Możesz dodać trochę więcej głębi niż typowa brązowa lub kremowa łazienka, wybierając chłodną zieleń (jak mięta lub szałwia). Ten odświeżający odcień jest wystarczająco jasny, aby pomieszczenie wydawało się szerokie i przestronne oraz na tyle wyjątkowe, że wyróżniało się spośród innych łazienek. Wybierz oprawy w tej samej kolorystyce, aby uzyskać atrakcyjny, monochromatyczny wygląd.

Turkusowy

Bardziej interesuje Cię odważne stwierdzenie, jeśli chodzi o pomysły na kolorystykę łazienki? Oszałamiający kolor, taki jak ten nasycony turkusowy, przyciągnie wzrok. Wybierając odważną kolorystykę, pozwól, aby reszta pomieszczenia miała bardziej dopełniającą się kolorystykę łazienki. Ten balansujący akt bieli i szarości armatury łazienkowej w połączeniu z ciepłym blaskiem oświetlenia toaletki podkreśla żywy charakter turkusu.

Śliwka

Ciemniejsze kolory sprawiają, że przestrzenie wydają się mniejsze, więc głęboka śliwka jest idealna do głównej łazienki. Połącz go z szarymi płytkami podłogowymi i białymi meblami łazienkowymi, aby zrównoważyć mocny kolor ściany. Baw się dobrze, dekorując kolorowe nadruki, które dodają odrobinę czerwieni i różu, aby naprawdę połączyć pokój.

Biały

Nie ma nic bardziej luksusowego niż wybór bieli jako centrum kolorystyki Twojej łazienki. Połączenie czystej bieli ze śmietanką, skorupką jajka i odcieniami kości słoniowej stworzy subtelną teksturę. Z pewnością połóż te różne białe odcienie za pomocą koloru ściany łazienki, akcesoriów dekoracyjnych i wykończenia szafki. Po prostu bądź gotowy do częstego czyszczenia.

Brzoskwinia

Zachowaj brzoskwinię! Ten różowawy odcień jest ciepły i zachęcający, zwłaszcza w połączeniu z jasną drewnianą toaletką i dopasowanymi lustrami. Wybierz podobny odcień różu lub brzoskwini, który dopełni ciepło Twojej próżności. To również doskonały wybór do domów na plaży lub domów wakacyjnych ze względu na zabawną i lekką atmosferę, którą tworzy.

Dodaj komentarz