Dom i mieszkanie

Grzejnik dekoracyjny pionowy – najnowszy trend w nowoczesnym domu

We współczesnym budownictwie obecnie nie ma już miejsca na zanieczyszczające atmosferę kominy oraz przestarzałe kaloryfery. Nie oznacza to jednak, że nowoczesny dom musi być zimny. Wręcz przeciwnie, obecnie stawia się na funkcjonalność w aranżacji wnętrz, więc jak najbardziej pożądane są urządzenia grzewcze, które zapewnią komfort domownikom. Jednak ich forma powinna zgadzać się z ogólną estetyką nowoczesnego mieszkania. Dlatego właśnie warto rozważyć zakup pionowego grzejnika dekoracyjnego. 

Grzejnik dekoracyjny pionowy – oszczędność miejsca 

W nowoczesnej stylistyce wnętrz, przestrzeń się szanuje. Nie chodzi o to, aby pomieszczenia świeciły pustkami, ale o odpowiednie zagospodarowanie miejsca. Powinno się unikać zbędnych bibelotów i przesadnie ozdobnych mebli. Subtelną i praktyczną ozdobę będzie stanowił grzejnik dekoracyjny. Błyszczący lub matowy chrom świetnie wpasuje się do nowoczesnej łazienki czy do salonu, a pionowa konstrukcja nie zajmie wiele miejsca na ścianie, dzięki czemu zaoszczędzoną przestrzeń będzie można wykorzystać w inny sposób. 

Grzejnik dekoracyjny pionowy – moc grzewcza 

Jeśli chodzi o główną funkcję grzejnika dekoracyjnego, czyli ogrzewanie mieszkania, grzejniki pionowe sprawdzają się równie dobrze, jak te o konstrukcji poziomej. Możesz dostosować moc grzewczą do indywidualnych potrzeb pomieszczenia, nie tylko przy pomocy zaworów do regulacji ciepła, ale także wybierając odpowiednią liczbę płyt grzewczych. Im więcej płyt, tym większa moc, więc zależnie od tego jak duże lub trudne do ogrzania pomieszczenie, możesz dostosować rozmiar grzejnika. 

Grzejnik dekoracyjny pionowy – bogactwo wzorów 

Grzejniki dekoracyjne pionowe występują w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu łatwo je dopasować do różnych aranżacji. Znajdziesz grzejniki przypominające rury, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach industrialnych, czy grzejniki retro do pomieszczeń w starym stylu. Przejrzyj galerię grzejników dekoracyjnych tutaj https://imers.pl/grzejniki-dekoracyjne/ i wybierz projekt, który będzie najlepiej pasował do twojej łazienki lub salonu. Możesz też zamówić grzejnik robiony na miarę. 

Dodaj komentarz