Dom i mieszkanie

Zlewozmywaki nakładane – naszafkowe

Zlewozmywaki nakładane należą do szczególnej grupy wyposażenia kuchennego. Ich wyjątkowość polega głównie na tym, że mają większe komory zmywające, a to wpływa na ogólne gabaryty i zakres użytkowania. Zlewozmywaki nakładane, szczególnie cenione są przez hobbystów i pasjonatów gotowania. Powiększona głębokość komory zlewu pozwala na umieszczenie w niej większej ilości naczyń lub innych przedmiotów do mycia. Dzięki takiemu praktycznemu rozwiązaniu, zmywanie będzie bardziej komfortowe i wygodne. 

Zlewozmywaki jednokomorowe

Proponowane przez nas zlewozmywaki produkowane są w dwóch wersjach, jedno i dwukomorowej. W wersji jednokomorowej, zlewozmywaki nakładane posiadają pojedyncze wgłębienie oraz dodatkową przestrzeń boczną, którą można wykorzystać jako ociekacz lub miejsce do przygotowywania produktów przed obróbką. Korzystanie z tej płaskiej powierzchni, pozwala na zaoszczędzenie miejsca i ochronę blatu przed zamoczeniem.

Zlewozmywaki dwukomorowe

Klasyczne, duże zlewozmywaki dwukomorowe to marzenie każdej Pani domu. Ich funkcjonalność jest bezapelacyjna, niezależnie od tego czy w kuchni znajduje się zmywarka czy też nie. Użytkujący ma dużą swobodę ruchów i przestrzeń działania, dzięki temu zlew spełnia funkcję zmywaka, ociekacza i jest dużym ułatwieniem w przygotowywaniu posiłków. Jego funkcjonalność i praktyczność to ogromna zaleta dla każdego kupującego.

Zlewozmywaki nakładane granitowe

Powłoka granitowa, to powierzchnia o lekko chropowatej strukturze i pięknym, matowym wyglądzie. Jej największą zaletą jest możliwość wybrania koloru z szerokiej palety różnych wariantów. Zlewozmywak naszafkowy, odpowiednio dobrany kolorystycznie do mebli kuchennych, może być elementem, który będzie posiadał, oprócz funkcjonalności wyjątkowe walory dekoracyjne. 

Wygoda, bezpieczeństwo i elegancja

Proponowane przez nas zlewozmywaki posiadają atesty, które wydane są przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i Państwowy Zakład Higieny. Wyróżniają się między innymi:

  • klasyczną elegancją,
  • wygodą,
  • praktycznością,
  • łatwością montażu. 

Zlewozmywak nakładany o standardowych rozmiarach 60 x 80 cm, montowany jest od góry, a jego boki opierają się o brzegi szafki. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy być pewni, że użytkowanie będzie bezpieczne, bez podciekania wody pod blat. W naszej ofercie posiadamy również dodatkowe wyposażenie zlewów typu baterie kuchenne, dozowniki płynu itp. Zlewy nakładane będą cieszyć użytkowników swoim urokiem i  funkcjonalnością, przez długie lata.

Dodaj komentarz